Esileht

Sacculum on õpilasfirma, mis müüb käsitööna valminud unikaalseid riidest kotte. Viimastel aastatel on tänavapilti ilmunud palju riidest õlakotte, mis on popid just noorte seas. Need on mugavad, ei võta palju ruumi ning näevad head välja, kuid tavaliselt ei ole need kuigi funktsionaalsed.

Meie taotlus oma toote juures ongi muuta sellised riidest kotid funktsionaalsemaks lisades sinna taskud ja joogipudeli hoidja. Lisaks on igale kotile disainitud pilt, mis muudab selle veelgi omanäolisemaks.

Meist

Sacculum on õpilasfirma, mis on loodud kolme Tallinna Nõmme Gümnaasiumi 11. klassi õpilase poolt. Meie eesmärgiks on teha stiilseid ja funktsionaalseid kandekotte.

Viimastel aastatel on moodi läinud tote bag’id, mis on eriti populaarsed just noorte seas, sest need on mugavad, võtavad vähe ruumi ning näevad head välja.

Meie hinnangul on paljude hetkel turul leitavate kottide probleemiks, et need on väga lihtsa lõikega ehk seal puudub paar olulist funktsionaalsust, et asju paremini kotis hoiustada. Tihti on need valmistatud õhukesest materjalist, mis teeb koti kiirelt läbikuluvaks ja kui sellesse panna palju raskeid asju, muutuvad sangad ebamugavateks ja soonivateks. Tihtilugu on neil ka isikupäratu ja lihtne disain või kui leidub huvitama kujundusega kotte, on neil ka natuke krõbedam hind.

Toote valmistamise juures panime palju rõhku sellele, millist kotti sooviksime ise kasutada ning püüdes tagada võimalikult kõrget kvaliteeti valisime materjali, mis oleks vastupidav . Koti sangad oleme teinud laiemad ja tugevamast materjalist vältimaks nende õlga soonimist. Tegime oma toote funktsionaalsemaks, lisades sellele taskud ja joogipudeli hoidja. Lisaks oleme kottidele loonud erinevaid disaine, mis muudavad need omanäoliseks ja huvitavaks detailiks outfit’i juures. Ja seda kõike pakume taskukohase hinnaga!

Kontakt

E-mail: Sacculum100@gmail.com

Jälgi meid Instagramis ning TikTok’is @ofsacculum